Produkt dnia
krzesło BOSS II
krzesło BOSS II
110,00 zł
szt.
DINO meblościanka I
DINO meblościanka I
470,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin zakupów

REGULAMIN SKLEPU  „ABCmeblowy”

 

 

1.  Zakupu dokonuje się przez złożenie zamówienia.

 2. W zamówieniu kupujący podaje dokładne dane (imię i nazwisko), adres dostawy , numer telefonu oraz dokładny opis zakupionego towaru.

3. Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji klient zobowiązany jest wpłacić na podane w e-mailu konto 20% wartości zamówienia (w przypadku  mebli na zamówienie ) . Istnieje możliwość zapłaty  za zamówienie z góry.

4. Jeżeli należna kwota nie wpłynie na konto sklepu w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia, klient otrzyma e-mail, lub telefon z przypomnieniem o zamówieniu.

5. Brak odpowiedzi na e-mail z przypomnieniem o złożonym zamówieniu w czasie 7 dni, skutkuje anulowaniem zamówienia.

6. Ogłoszenie i jego treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego.

7. W szczególnie uzasadnionych  przypadkach  sprzedający zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w okolicznościach  uzasadniających wątpliwość, co do rzetelności i uczciwości takiego zamówienia.

 8. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny nie zawierają kosztów transportu, stosujemy również sprzedaż z adnotacją „wysyłka gratis”. Cena podana przy każdym  produkcie jest wiążąca od chwili otrzymania przedpłaty na wyrób.

 9. Na życzenie klienta wystawiana jest faktura VAT.

10. Do zamówienia doliczane są koszty dostawy, które ustala sprzedający, możliwy jest także odbiór własny.

11. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. 

12. Czas realizacji zamówienia  od  2 do 21 dni roboczych , od momentu złożenia zamówienia, do momentu dostarczenia.

13. Dostawa zakupionego towaru odbywa się w ustalony sposób. W przypadku, gdy Klient zamówi produkty pochodzące od różnych producentów, dostawa jest realizowana, gdy skompletowana zostanie całość zamówienia.

14. Koszt dostawy  ustalany jest indywidualnie i zależy od miejsca dostawy oraz wartości zamówienia.

15. W uzasadnionych okolicznościach sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany terminu dostawy.

 

16. Kierowcy(kurierzy) mają obowiązek wnoszenia przesyłek o wadze nieprzekraczającej 31,5 kg. Zgodnie z prawem przewozowym i przepisami BHP, nie mają obowiązku wniesienia cięższych paczek. W takim przypadku zakres obowiązku ogranicza się do rozładowania przywiezionej przesyłki, bez wniesienia.

17. W przypadku  nieodebrania dostawy przez Klienta w ustalonym terminie, Klient zobowiązany jest do pokrycia kosztów ponownej dostawy.
18. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 r. ”O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru kupionego od nas bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, gwarantujemy zwrot całej kwoty zapłaconej za produkty na rachunek klienta, z którego została uiszczona przedpłata. Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony i jest w oryginalnym opakowaniu. Nie dotyczy to wyrobów, które są wykonane na zamówienie indywidualne, nie podlegają zwrotowi, nie podlegają również zwrotowi wyroby w których na życzenie klienta dokonano zmian. W przypadku zwrotu należy dołączyć dowód zakupu, w przypadku braku faktury VAT lub paragonu zwroty nie będą uznawane.

19. Wszystkie towary objęte są gwarancją producenta (12 lub 24 miesiące).

20. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient zauważy w nim wady,  niezwłocznie informuje  o tym Sprzedającego. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 4 tygodni od daty ich wpłynięcia. Towar wadliwy zostanie naprawiony, jeśli naprawa będzie niemożliwa. Sprzedający może wymienić  towar, zwrócić Kupującemu równowartość ceny produktu, obniżyć cenę  lub zaoferować  mu inne produkty.

21. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych  z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach materiałów  lub np. drewna, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.

22. Jeżeli wyrób dostarczony jest przez firmę kurierską Klient zobowiązany jest do sprawdzenia, czy wyrób nie posiada uszkodzeń wynikających z  transportu. Jeżeli wyrób posiada uszkodzenia Klient ma prawo nie przyjmować przesyłki, oraz powinien zostać spisany protokół szkody przez kuriera, w którym będzie opisana szkoda, data i podpis kuriera. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia, czy okradzenia przesyłki w transporcie.
23. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) dane są z należytą starannością chronione przed dostępem do nich osób nieupoważnionych. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawienia i usuwania.

24. Klient składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, oraz w celach marketingowych. Dane osobowe Klientów są poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim.

25. Klient wyraża zgodę na otrzymywanie od Sprzedającego korespondencji reklamowej pocztą elektroniczną oraz zwykłą - na adresy podane w zamówieniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl